czwartek, 12 grudnia 2013

Forever Living Products Poland to powszechny lider

Forever Living Products Poland to powszechny lider w uprawie Aloe Vera tudzież fabrykacjii dystrybucji dziesiątek elitarnych wyrobów dla zdrowia i urody opartych na jednym z najczystszych darów natury – aloe vera. Istnieje na rynku od 35 lat, jest wartym bez liku miliardów dolców przedsiębiorstwem, współczesnym w ponad 150 państwach. Forever Living Products Poland pod żadnym pozorem nie zaniechało się z żadnego rynku.Od rośliny do produktu dla CiebieNasz zrównoważony miąższ Aloe Vera jest najważniejszym spośród poręcznych i aby taki pozostał dopełniamy zasadę pionowej integracji.
aloesforever.eu Forever Living Products Poland oferuje całkowitą linię kalorycznych produktów bazujących na 100% cnotliwym miąższu Aloe Vera. Zbierany ręcznie z naszych osobistych plantacji i od razu równoważony, by ocalić czystość, odżywia organizm —od środka i od zewnątrz—będąc substratem różnorakich wyrobów, rozpocząwszy od produktów pielęgnujących skórę do pysznych, antyutleniających, owocnych kalorycznie napojów.
Świadczy to, że nadzorujemy wszystkie ogniwa biegu wytwórczego: od plantacji, poprzez zakłady przetwórcze, dział badańi rozwoju, aż do pakowania, wysyłki i dystrybucji.Aloes znany jest ludzkości już od milleniów jako roślina wyśmienicie służąca zdrowiu. Używano go również w starożytnej Grecji, gdzie pozostał kultowy oficjalnie za roślinę medyczną, jak i w dawnych Chinach, w których przypisywano mu moc niemal magiczną.