piątek, 14 grudnia 2012

Galaretka aloesowa aloe vera gelly


Dzięki unikalnym dobroczynnym właściwością żelu  Aloe Vera zawartego w Galaretce Aloe Vera Gelly używana ona jest najczęściej do opatrunków oraz na różnego typu oparzenia, opuchlizny, zmiany skórne czy niewielkie zadrapania, skaleczenia oraz otarcia. Aloe vera ma zastosowanie podczas stanów zapalnych skóry, mięśni, stawów a nawet ścięgien. Jest bardzo dobra na bóle reumatyczne, ze względu na wydłużone w czasie działanie miąższu aloesowego na tkanki skórne jak i wewnętrzne . Dzięki tym unikalnym właściwościom Galaretka aloesowa Forever powszechnie używana jest na śluzówki, nosowe i gardłowe oraz uszen podczas stanów zapalnych i obrzęków.

Wszystkie pozytywne własciwości naturalnie stabilizowanego miąższu Aloe Vera zawarte są w środku opakowania z logiem Forever i zielonym listkiem na tubce Galaretki aloesowej Forever. W przypadkach, kiedy niezbędne jest delikatne lecz skuteczne kojenie Aloe Vera Gelly staje się wręcz bezcennym środkiem o naturalnych właściwościach leczniczych. Dzięki w 100% naturalnym znieczulającym właściwością www.forever.iq.pl, który zawiera aloe vera gelly
niweluje świąd oraz pieczenie i stany zapalne, które są rezultatem ugryzień insektów czy też innych czynników pochodzenia zewnętrznego.Galaretka Aloe Vera pomaga oraz koi, najczęściej bolesny i najbardziej dokuczliwy etap gojenia drobnych uszkodzeń skóry, do których należą: zacięcia, zadrapania, skaleczenia, oparzenia oraz inne.